نرم افزار چاپ دستور داروئی آریا


نرم افزار چاپ دستور دارویی و دستور ساز آریا یکی دیگر از خدمات ارائه شده این مجموعه پرتوان و تلاشگر در راستای خدمت رسانی به امورات داروخانه ها و داروسازان طراحی و پیاده سازی نرم افزار دستور دارویی با دو قابلیت میباشد. در ادامه به شرح کلی این نرم افزار خواهیم پرداخت ، با ما همراه باشیدیکی از خدماتی که در داروخانه به بیمار ارائه میشود توضیح مصرف دارو (دستور دارویی) طبق تجویز پزشک میباشد.
پزشک دارو ساز/مسسول فنی علاوه بر توضیح کامل به صورت شفاهی به بیمار در مورد نحوه دستور مصرف داروها،آنها را بر روی دارو مجددا یادداشت میکند تا بیمار در صورت از یاد بردن دستور مصرف با استفاده از آنها دچار اشتباه و سردگمی و مصرف نا صحیح دارو نشود.
این شرکت با بهره گیری از تیمی بزرگ و تحلیلگر و در راستای خدمت رسانی در این زمینه هم به داروخانه ها و هم به بیمار دست به طراحی و پیاده سازی نرم افزار دستور دارویی زده است.تا در این زمینه نیز نقش خود را بصورت پررنگ ایفا کرده باشد.
در این نرم افزار شما قابلیت انتخاب و تغییر وضعیت دارید،زیرا نرم افزاری که در اختیار شما قرار میگیرد هم قابلیت چاپ دستورات پیش فرض و از قبل ذخیره شده را دارا میباشد، و هم شما میتوانید از امکان دستور ساز دارویی استفاده کنید و دستوررا در لحظه تولید نمایید و چاپ بگیرید.
استفاده از این نرم افزار علاوه بر زیبایی و شکیل بودن نوع کار ، خود نوعی تبلیغی برای داروخانه شما خواهد بود.
با ما در ادامه همراه باشید تا به قابلیت های این نرم افزار به پردازیم.


در اینجا به برخی از امکانات متمایز نرم افزار چاپ دستور دارویی اشاره خواهیم کرد

 •  امکان مرتب سازی سلیقه دستورات
  در حالت پیش فرض دستورات چه درحالت نمایش تمامی گروه ها ، و چه در نمایش به صورت تفکیکی هر گروه بر اساس کد دستور تنظیم شده است.اما این امکان در برنامه وجود دارد تا شما دستورات به ترتیب اولویت خود مرتب نمایید.

 • امکان چاپ همزمان چند دستور
  کاربر میتواند براحتی چند دستور را در ابتدا انتخاب نماید و سپس چاپ بگیرد .

 • امکان اضافه کردن متنی به دستور در هر لحظه
  ممکن است برای یک دستور بیماری نیاز به ذکر موردی خاص باشد.برای مثال : دستور هر 12 ساعت یک عدد در برنامه موجود هست و شما از آن استفاده میکنید،در موردی لازم میدانید که به این دستور "همراه با آب میل شود" را اضافه نمایید. براحتی این مورد را میتوانید بدون نیاز به تعریف دستور جدید و یا ذخیره کردن توضیحات جدید، اضافه کنید و چاپ بگیرید.

 • امکان چاپ دستورات و متن متفرقه
  شما علاوه بر دستورات ذخیره شده ، میتوانید با استفاده از "چاپ آزاد" در برنامه دستوری لحظه  ای،متنی آزاد،ترکیبات دارو ساختنی خود را بدون نیاز به ذخیره کردن بنویسید و چاپ بگیرید.

 • امکان استفاده از چندین نوع چاپ
  شما میتوانید از پرینتر ها ولیبل های مختلفی در لحظه استفاده نمایید و برای هر کدوم تنظیمات جداگانه ای داشته باشید.

 • چاپ دستورات به زبان لاتین
  یکی از امکانات جالب که در برنامه در نظر گرفته شده است این میباشد که شما میتوانید علاوه بر چاپ دستورات به زبان فارسی ، برای دستور لاتین نیز ذخیره کنید و آنها رابا زبان لاتین چاپ بگیرید.

 • امکان چاپ تعدادی از یک دستور
  شما میتوانید از دستورات پر مصرف خود به تعداد بالا چاپ بگیرید.

 • امکان تنظیم سلیقه ای تم و رنگ برنامه نمایش

 • نمایش دستورات پر کاربرد

 • نمایش آخرین دستور چاپ شده

 • تعریف / ویرایش گروه ها ، رنگ بندی و کلید میانبر ها

 • تعریف / ویرایش دستورات ، گروه دستور،دستور لاتین،کد مرتب سازی


نرم افزار دستور ساز دارویی

امکان دیگری که در نرم افزار چاپ دستور دارویی در اختیار شما قرار میدهیم،نرم افزار دستورساز دارویی میباشد.
در واقع دو نرم افزار در یک نرم افزار قرار دارند تا شما علاوه بر هزینه کمتر ، با انتخاب خود دستورات دارویی را انتخاب بگیرید.
به برخی از امکانات نرم افزار دستور دارویی اشاره خواهیم کرد.
 
 • تنظیم تعداد ستون واژه ها

 • ویرایش / حذف واژه

 • نمایش آخرین دستور چاپ شده

 • سوابق دستورات چاپی

 • امکان استفاده از چندین نوع چاپتصاویری از نرم افزار چاپ دستور داروییصفحه اصلی برنامه دستور دارویی
تصویری از صفحه اصلی برنامه
همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، از سمت چپ تصویر دستورات پر کاربرد قابل رویت میباشد.در قسمت وسط صفحه که دستورات وجود دارند بر اساس رنگ تعریف شده گروه آن دستور مشخص شده اند تا کاربر براحتی بتواند به دستور مورد نظر خود برسد.در پائین صفحه دستورات به تفکیک برای دسترسی سریع به دستورات یک گروه خاص و در بالای صفحه کنترل حرکتی بین صفحات،نمایش و چاپ آخرین دستور ،جستجو ، نمایش گروه دستورات و نوع چاپ انتخابی نیز مشاهده میشود.
در سمت راست تصویر آیکون گروهبندی برای تعریف/ویرایش گروه ،آیکون لیست دستورات برای تعریف/ ویرایش دستورات،چاپ آزاد،دستور ساز دارو،تنظیمات برنامه،پشتیبانی و راهنمای برنامه را مشاهده میکنید.
انتخاب چند دستور همزمان
انتخاب چند دستور همزمان
دستور ساز
صفحه دستور ساز
 
همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ، با استفاده از واژگانی که شما در هر ستون به سلیقه خود تعریف میکنید ، به کار خود سرعت عمل ببخشید و نیازی به چندین صفحه دستور نخواهید داشت و در یک صفحه تنها با چند کلیک دستور خود را تولید میکنید.